Windows 7 RC u testerów

Zgodnie z zapowiedziami Microsoft udostępnił wydanie Release Candidate systemu Windows 7 w ramach technicznego programu Beta. Równocześnie udostępniono edycję serwerową Windows Server 2008 R2. Najnowszy Windows 7 skompilowany został dla systemów 32 i 64-bitowych natomiast Windows Server 2008 dostępny jest jedynie dla architektury x64 oraz ia64. Subskrybenci programów MSDN i TechNet mogą pobierać obrazy systemu po zalogowaniu się na witrynie Microsoft Connect.

Testerzy donoszą, że wkrótce po udostępnieniu anglojęzycznej wersji systemu pojawiła się również polska edycja. Ze względu na duże zainteresowanie Windows 7 RC serwery mogą być przeciążone. System zostanie udostępniony w publicznym programie beta już 5 maja.

Build Windows 7 Release Candidate pochodzi z 21 kwietnia i oznaczony jest numerem 7100-0-090421-1700. Co ciekawe suma kontrolna kompilacji jest zgodna z tą która pojawiła się już kilka dni temu na serwisach torrentowych zatem jest to ten sam obraz. Osoby które zdecydują się na instalację Windows 7 mogą korzystać z systemu do 10 czerwca 2010.

7 thoughts on “Windows 7 RC u testerów

  1. wersja PL wersji rc wogole nie powinna wyciec ale pomijajac ten fakt skoro ktos chce testowac wersje testowa niech zna polski tymbardziej ae nie jest to wersje do uzytku codziennego. kto chce wersji polskiej niech czeka na wersje finalna. pozatym dziwi mnie pytanie we wczesniejszym news’sie o postep z pracami nad crackiem do windows 7. teraz jest ona legalna dla wszystkich a ci ktorzy chca miec wersje RTM niech czekaja do przyszlego roku (bo znajac zycie dopioero wtedy pojawi sie wersja PL)

  2. Przepraszam za Off Top ale problem. Od jakiegoś czasu nie mogę wbić na forum za każdym razem dostaję taki komunikat:Błąd bazy danych: MySQL server has gone away Plik: /home/admin/domains/windows7.pl/public_html/forum/Sources/Security.phpLinia: 279 Wiem, że forum działa ale nie wiem dlaczego nie mogę na nie wejść. Jakieś pomysły? Będę wdzięczny za odpowiedź.

  3. Ja też nad tym ubolewam, ale państwo wydało w końcu kupę kasy na naszą edukację z j. angielskiego więc musimy się wykazać ) Mnie bardziej interesuje fakt jak się mają prace nad crackiem/aktywatorem do finalnej wersji 😛

  4. Wielka szkoda, że rc po polsku nie będzie oficjalnie…. Niby można poszukać na torrentach, ale po 1. nic nie znalazłem, po 2 nie można być pewnym czystości etc 🙁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *