Windows 7 zgodny ze sprzętem D-Linka

Firma D-Link potwierdziła zgodność systemu operacyjnego Microsoftu Windows 7 ze swoim sprzętem sieciowym. Jak informuje producent, posiadacze urządzeń D-Linka nie muszą obawiać się komplikacji przy przechodzeniu na nową wersję Windows. D-Link jest jednym z partnerów Microsoftu w procesie wprowadzania na rynek najnowszego systemu operacyjnego. Producent sprzętu sieciowego przetestował Windows 7 pod kątem jego funkcjonalności sieciowej. Uzyskano pewność, że wszystkie produkty D-Linka będą w pełni funkcjonalne w środowisku sieciowym z komputerami pracującymi w najnowszej wersji Windows.

Przydatnym rozwiązaniem w nowym systemie Windows 7 jest automatyczne wykrywanie i instalowanie urządzeń sieciowych D-Linka. Będzie można z niego korzystać natychmiast po rozpakowaniu i podłączeniu sprzętu. Zdaniem producenta usprawni to proces instalacji i konfiguracji sieci, zwiększy to użyteczność produktów D-Linka oraz ograniczy liczbę zapytań zgłaszanych do pomocy technicznej.

“Użytkownicy komputerów osobistych z nadzieją czekają na wprowadzenie nowego systemu operacyjnego Microsoftu. My już teraz zapewniamy naszych klientów, że sprzęt D-Linka będzie działał bez zarzutów pod każdą wersją systemu” – powiedział Michał Derdzikowski, szef polskiego biur firmy D-Link.

Źródło: D-Link

18 thoughts on “Windows 7 zgodny ze sprzętem D-Linka

  1. mam dlink-a 635 i jestem zadowolony z tego urządzenia.zainstalowałem nowy firmware i działa.odnośnie win7 to jakoś nie mogę dodać nowego kompa w sieci.moe tutaj ukłon w stronę dlinka takze aby jasniej opisac dodanie nowego kompa.moj win7 nie chce orginalnego sterownika monitora LG?.

  2. Może D-Link zamiast siać propagandę to napisałby sterowniki do wszystkich swoich urządzeń, np. do starej ale nadal popularnej DWL-510. Bo w Win7 ona nie działa – wstyd!

  3. Dlaczego na płycie z systmemem Windows 7 jest prawie 2 GB wolnego miejsca???? Przecież Microsoft powinien zamieścić na niej jak najwięcej sterowników do sprzętu. Instalowałem Win7 i nawet nie wykrył karty dźwiękowej Creative Audigy !!! Wstyd dla całego Microsoftu.

  4. @Gość *Windows 7 to syf. Próbowałem testować. Wytrzymałem całe 10 minut, to krócej niż z Vistą, której kolejną odmianą jest przereklamowany Win “7”.* I przez takich frajerów system ma opinię syfu. Bo kolega kolegi mówił że jego cioci na 5letnim laptopie pasjans się tnie. Ty mistrzu po 10 minutach jesteś w stanie zapewne jeszcze stwierdzić, że linux (na którym byłeś aż 15 minut) jest MILJARD razy lepszy. Więcej takich jak ty i świat pójdzie na dno.

  5. Bez żadnego problemu wykrył kartę bezprzewodową DWL-G520, potem w Windows Update znalazł dodatkowy zaktualizowany sterownik. Znalazł też mój stary monitor 17″ CRT Samsung i kartę grafiki Nvidia 6600GT.Jedyne urządzenie dla którego nie znalazł sterowników to SoundBlaster Live 5.1 (SB0100), no ale z tą kartą były już problemy pod Vistą, a to za sprawą polityki firmy Creative, która niejako chce “wymusić” przejście na X-Fi.

  6. Ostatni koment – winows 7 to syf , wytrzymałem 10 minut – to książkę też czytasz do 10-ej strony , film oglądasz do 10-ej minuty ? Pewnie Linux jest lepszy ?

  7. Windows 7 to syf. Próbowałem testować. Wytrzymałem całe 10 minut, to krócej niż z Vistą, której kolejną odmianą jest przereklamowany Win “7”.

  8. to ciekawe lukasie co piszesz… bo ja do swojego routera w ogóle nie mam sterowników, a działa. Co więcej w ogóle nie widać go w managerze urządzeń… Router NIE miał powiązania z komputerem? Autorowi artykułu chodziło o karty sieciowe, itd. co ma powiązanie z komputerem…

  9. Również potwierdzam… żadnych problemów, wszystko działa tak jak powinno… powiem nawet że chyba panel administracyjny działa sprawniej pod IE 8 😛

  10. Pozostaje mi tylko potwierdzić tą wiadomość, mój router D-Link działał od razu po instalacji, nie było nawet zapytania o sterowniki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *