Windows Phone Refresh na pierwszych urządzeniach?

W internecie pojawił się wpis, opublikowany przez Aviraja Ajgekara, który w Microsofcie pełni funkcję ewangelisty, dotyczący systemu Windows Phone Tango. Na swoim prywatnym blogu twierdzi on, że jego HTC Mozart otrzymał właśnie aktualizację do najnowszej wersji WP7. Jest to o tyle ciekawe, że do tej pory jest on jedyną osobą, która zgłasza pojawienie się aktualizacji. Czyżby był to jednak przedwczesny alarm?

Ajgekar twierdzi, że proces aktualizacyjny wymagał zainstalowania w sumie trzech poprawek, oznaczonych numerami 8112.7, 8773.98 oraz 8779.8. Trwał on jednak zaledwie kilka minut. Nie powinno to nikogo dziwić, bowiem w rzeczywistości aktualizacja ta wprowadza zaledwie kilka poprawek, głównie związanych z obsługą wiadomości MMS.

Przewiduje się, że posiadacze telefonów brandowanych otrzymają nową wersję systemu w czerwcu. Z kolei nieco wcześniej może to nastąpić u użytkowników, którzy posiadają niebrandowane smartfony.

Po zainteresowaniu mediów Ajgekar usunął wpis ze swojego bloga. Możliwe zatem, że Microsoft testuje proces aktualizacyjny u swoich pracowników.

Źródło: WPcentral.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *