Xbox One S dostępny w Polsce – znamy datę rozpoczęcia sprzedaży

Nowa konsola od Microsoftu, która jest mniejsza o 40% od swojego poprzednika będzie dostępna już 2 sierpnia. Orientacyjna cena detaliczna urządzenia wynosi 1 399 PLN za model z dyskiem 500GB i 1 599 PLN za 1TB. Na rynku pojawi się również limitowana edycja Xbox One S z dyskiem twardym 2TB, w orientacyjnej cenie detalicznej 1 849 PLN.

Odświeżona konsola posiada nie tylko mniejsze gabaryty ale wyposażono ją w nowe funkcje. Technologia High Dynamic Range zapewnia bogatsze, wyraźniejsze kolory w grach i filmach, a wsparcie dla 4K Ultra HD umożliwia strumieniowanie wideo z serwisów Netflix oraz oglądanie filmów UHD Blu-ray w ultrawysokiej rozdzielczości.

W zestawie znajduje się ulepszony kontroler bezprzewodowy. Zyskał on smuklejszy design i łączność Bluetooth do grania na urządzeniach z systemem Windows 10. Kontroler wyposażono też w programowalne przyciski i lepszy zasięg bezprzewodowy oraz możliwość podłączenia dowolnego zgodnego zestawu słuchawkowego z wtyczką stereo 3,5 mm.

Xbox One S
Xbox One S dostępny w sprzedaży od 2 sierpnia 2016

Wraz z wprowadzeniem do sprzedaży nowej konsoli, ofertę sprzętową urządzeń Xbox One S rozszerza specjalna wersja Xbox One S Gears of War 4 Limited Edition 2TB – pierwsza konsola Xbox One S w dedykowanej szacie graficznej, kolorystyce i z elementami designu nawiązującymi do gry. Konsola Gears of War 4 będzie dostępna od 7 października 2016, wyłącznie w sklepach sieci EURO RTV AGD, w orientacyjnej cenie detalicznej 1 999 PLN.

Xbox-One-2TB-Console-Limited-Bundle
Rozszerzona specjalna wersja Xbox One S Gears of War 4 Limited Edition 2TB

Wraz z nową konsolą, producent zapowiedział dodatkowy, limitowany kontroler bezprzewodowy Xbox – Gears of War 4 JD Fenix Limited Edition, inspirowany wzorem stroju postaci, z niebieskimi, metalizowanymi akcentami, teksturowanym uchwytem i emblematem COG Phoenix Omen. Kontroler będzie dostępny w sprzedaży w Sklepie Microsoft od 13 września 2016.

Gears-of-War-4-JD-Fenix-controller
Limitowany kontroler bezprzewodowy Xbox – Gears of War 4 JD Fenix Limited Edition

Źródło: Microsoft via Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *