Anniversary Update – użytkownicy zgłaszają problemy

windows 10 sketchbook

Anniversary Update jest dostępne od zeszłego tygodnia. To największa aktualizacja dla Windows 10, która wprowadza kilka nowości. Nie dla wszystkich są one jednak powodem do zadowolenia.

Część użytkowników Dziesiątki skarży się na forach internetowych, że po zainstalowaniu aktualizacji ich system zaczął się zawieszać. Jeden z nich opisuje swoją sytuację, w której Windows 10 odmawia posłuszeństwa po około 20 sekundach od startu.

Wiele internautów zgłasza podobne problemy. Co ciekawe, nie są one powiązane z konkretnym modelem procesora czy też karty graficznej. Występują na różnych konfiguracjach sprzętowych.

Użytkownik Reddita informuje ponadto, że wszystko działa poprawnie po przejściu w tryb awaryjny. Obecnie nie wiadomo, jak poradzić sobie z usterką. Osoby, które chcą odzyskać sprawność komputera muszą cofnąć system do poprzedniej wersji.

Więcej informacji na ten temat oraz propozycje ewentualnych rozwiązań znajdują się w obszernym wątku na Reddicie.

Źródło: Instalki

1 thoughts on “Anniversary Update – użytkownicy zgłaszają problemy

  1. Po zainstalowaniu Anniversary Update zbiesił się Norton, nie działało skanowanie. Konieczna była ponowna instalacja antywirusa z nowszą wersją. I teraz wszystko chodzi OK.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *