Ruszyła przedsprzedaż Xbox One X; można załapać się na limitowaną edycję konsoli

Xbox One X E3

Zgodnie z zapowiedziami Microsoft podczas wczorajszej konferencji na targach Gamescom ujawnił szczegóły związane z przedsprzedażą Xbox One X. Poznaliśmy między innymi polską cenę urządzenia.

W rodzimych sklepach za konsolę trzeba będzie zapłacić około 2099 złotych. Osoby, które zdecydują się już teraz złożyć zamówienie przedpremierowe, mogą załapać się na limitowaną edycję Xbox One X Project Scorpio.

Oprócz urządzenia o unikalnym wyglądzie, z logo Project Scorpio zarówno na konsoli, jak i gamepadzie, w zestawie znajdziemy podstawkę pionową, kabel HDMI obsługujący rozdzielczość 4K, kabel zasilania, 14-dniowy abonament próbny Xbox Live Gold oraz miesięczny abonament Xbox Game Pass. Edycja sprzedawana jest z jednym gamepadem.

Xbox One X Project Scorpio Edition
Xbox One X Project Scorpio Edition

Microsoft chwali się, że urządzenie będzie dysponować około 40% większą mocą obliczeniową niż jakakolwiek inna konsola tego typu. Umożliwi to wyświetlanie treści w natywnej rozdzielczości 4K na kompatybilnych telewizorach.

Gry na Xbox One X będą wyglądać i działać lepiej. Dostrzeżemy bogatsze tekstury, szybszą animację i skrócony czas ładowania. Usprawnienia te będą widoczne nawet na telewizorach 1080p.

Dla przypomnienia Xbox One X jest wyposażony w niestandardowy 8-rdzeniowy procesor 2,3 GHz, kartę graficzną taktowaną z częstotliwością 1172 MHz o mocy 6 teraflopów, 12 GB pamięci GDDR5 oraz dysk twardy 1 TB.

Gamepad Project Scorpio Edition
Gamepad Xbox One X Project Scorpio Edition

Szczegóły przedsprzedaży są dostępne na stronie Microsoftu. Limitowaną edycję można już teraz zamówić w sklepach Komputronik, Media Expert, MediaMarkt, Saturn, RTV Euro AGD oraz X-kom.

Źródło: Microsoft, Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *