ACE Stream

ace stream player

Wersja: 3.1

ACE Stream Media to platforma multimedialna oparta na protokole BitTorrent, przeznaczona do odtwarzania filmów i muzyki na żądanie (AvoD), a także strumieni audio-video na żywo. Zastosowanie BitTorrent eliminuje konieczność pobierania danego materiału multimedialnego na dysk komputera. Producent deklaruje, iż materiały oglądane za pomocą ACE Stream osiągają znacznie większą jakość niż te, które można oglądać np. w serwisie YouTube.

ACE Stream zbudowany jest z kilku współgrających ze sobą modułów. Podstawowym elementem jest ACE Stream HD. Oferuje on możliwość zarządzania strumieniami, które są przesyłane za pomocą sieci BitTorrent.

Następnym istotnym komponentem jest ACE Stream P2P, czyli plugin do przeglądarek internetowych, łącząca w sobie funkcje ACE Stream oraz odtwarzacza VLC Player. Stanowi ona tym samym alternatywny sposób odtwarzania filmów Flash. Dodatkowo pakiet posiada również wbudowany ACE Player HD, czyli odtwarzacz oparty na VLC Player, z dodatkowymi ulepszeniami. Wśród nich należy wyróżnić możliwość odtwarzania filmów z sieci BitTorrent.

Ostatni element to TS Magic Player, czyli wtyczka do przeglądarek Google Chrome, Opera oraz Mozilla Firefox, pozwalająca na odtwarzanie Audio/Video z każdej strony zawierającej tzw. torrenty. W tym przypadku użytkownik nie nie musi pobierać całego materiału dysk twardy.

Uwaga!
Pobrać można dwie wersje programu, bazujące na różnych silnikach odtwarzacza VLC.

Pobierz: Ace Stream

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *