Adobe Photoshop Elements

Nazwa: Adobe Photoshop Elements
Wersja: 2023

Adobe Photoshop Elements to wszechstronne i proste w użyciu oprogramowanie służące do tworzenia zdjęć, galerii oraz spersonalizowanych pokazów slajdów w celu wydrukowania lub zamieszczenia w Internecie. Program umożliwia także wyszukiwanie i przeglądanie wszystkich zdjęć.

Program doskonale nadaje się do organizowania zbiorów fotografii dzięki zastosowaniu funkcji wyszukiwania przy użyciu wizualnych znaczników słów kluczowych. Ponadto program umożliwia dostosowanie opcji widoku.

Adobe Photoshop Elements oferuje wiele szybkich i łatwych metod obróbki fotografii, pozwalających uzyskać właściwy efekt. Można zaznaczać i przekształcać wybrane obszary zdjęć jednym pociągnięciem pędzla, łatwo stosować efekty takie, jak wybielanie zębów czy zwiększanie intensywności błękitu nieba, korzystać z asysty krok po kroku podczas edytowania oraz używać wielu innych funkcji. Korzystając z ponad 50 zaawansowanych efektów zgromadzonych w 8 bibliotekach, można skorygować oświetlenie, dodać rozbudowane tekstury i wykonać szereg innych czynności.

Oprogramowanie wyposażono w wiele funkcji związanych z tworzeniem. Użytkownik może tworzyć księgi zdjęć, pokazy slajdów, wiadomości e-mail ze zdjęciami, itd. Warto dodać, że dostępny jest asystent krok po kroku który z pewnością ułatwi pracę początkującym użytkownikom.

Uwaga!
Wersja testowa pozwala na 30 dni darmowego użytkowania programu.

Po wybraniu Pobierz/Download nastąpi przekierowanie na stronę producenta. Aby pobrać wybrany produkt należy się zarejestrować.

Pobierz: Adobe Photoshop Elements

Kup: Adobe Photoshop Elements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *