ALLPlayer

Nazwa: ALLPlayer
Wersja: 4.7

ALLPlayer to jeden z najlepszych programów do oglądania filmów z napisami we wszelkich formatach zarejestrowanych przez system (np. DIVX/AVI/MPG/MP3). W przeciwieństwie do większości odtwarzaczy, ALLPlayer nie jest nakładką na MediaPlayera, a korzysta bezpośrednio z DirectX, dzięki czemu przy pomocy ALLPlayera można teoretycznie odtworzyć KAŻDY film bez konieczności posiadania dwóch lub trzech playerów na wypadek, gdyby któryś z nich nie zadziałał danym filmem.

Inną, być może największą zaletą ALLPlayera jest wmontowana w program unikatowa funkcja “IQ Text” (inteligentne napisy). Dzięki tej funkcji trudno przeoczyć napisy podczas oglądania filmu. Często zdarza się tak, iż napisy są zbyt “gęsto” jeden po drugim i trudno jest je przeczytać, ale dzięki tej funkcji ten problem nie będzie już występował. Program sam analizuje długości napisu, by później regulować czas jego wyświetlenia.

Od wersji ALLPlayer’a V1.9 do programu dołączony został moduł DIVFIX, naprawiający uszkodzone pliki AVI, dzięki czemu można już oglądać np. pliki uszkodzone podczas ściągania z sieci, a także pliki cały czas ściągane (nie trzeba czekać, aż plik ściągnie się cały, aby zobaczyć czy na pewno jest kopiowany oczekiwany plik).

Od wersji ALLPlayer’a V2.0 do programu dołączona została możliwość zabezpieczenia plików AVI hasłem. Wystarczy wcisnąć klawisz i zabezpieczyć plik hasłem. Nikt nie znający hasła nie otworzy tego pliku żadnym programem.

Kolejnym rozwiązaniem jest możliwość dołączenia do pliku AVI MENU (nie w w osobnym pliku, ale w pliku AVI z fimem). Teraz można zrobić Menu ulubionym filmie (takie jak w filmach DVD) i wysłać go znajomym (w jednym pliku). Można również umieścić w AVI link np. do swojej strony WWW.

ALLPlayer sam wykrywa brakujące kodeki, potrzebne do odtworzenia filmu i automatycznie w razie potrzeby pobiera je z internetu. Inne funkcje i zalety ALLPlayera to: skórki i edytor skórek zawarty w programie, obsługa dwóch monitorów lub monitora i TV (np. na Telewizorze film, a na pulpicie panel sterujący), PlayLista, wbudowana funkcja AntiFreeze, automatyczne odtwarzanie filmów dwuczęściowych, prosta konfiguracja dla nagrywających płytki z filmami, obsługa Telewizorów Panoramicznych, możliwość robienia zdjęć (snapshot) z filmów, edytor napisów, szybkość, minimalne wymagania systemowe, intuicyjna obsługa oraz wiele innych, ciekawych funkcji.

Pobierz: ALLPlayer

6 thoughts on “ALLPlayer

  1. Ja mam problem z niektórymi plikami rmvb z nowym ALLPlayer od bardzo długiego czasu go używam głownie pod win xp, lecz ostatnio zmieniłem system na win 7 i zainstalowałem najnowsza wersje ALLPlayer. Problem z małymi plikami rmvb polega na tym, że przy full screanie ilość fps automatycznie spada z 40 do 4-5 nie mam zielonego pojęcia co jest powodem tego problemu. Mam czysty system, najnowszy ALLPlayer + wszystkie codecki ściągane orginalnie przez LiveUpdate.

  2. z allplayer zawsze były kłopoty nawet po pobraniu kodeków nie zawsze wszystko śmigało . Polecam najnowszą wersję Subedita idzie pod win7 tylko w usługach trzeba wyłączyć WMP bo się “gryzą”

  3. bzdura,że działa bez zarzutów jak przedmówcy ,też zawsze miałem problemy z tym progie.od kiedy przerzuciłem się na bestplayera i subedita a było to 8lat temu tak do tej pory nie mam problemów.właśnie wczoraj sprawdziłem subedita na win7 i śmiga bez zazutów

  4. U mnie występuje ten sam problem, – problem jest ze sterownikiem real alternative v1.9, sciagniecie nowszej wersji nie rozwiązuje problemu. Na razie nie pozostaje nic innego jak korzystac z media center.

  5. Dla mnie FATALL Player!
    Prawie od początku istnienia testowałem i niezależnie od konfiguracji sprzętowej i oprogramowania zabawa zawsze kończyła się jednakowo! Przy którymś z kolei filmie program wywalał info, że potrzebuje jakiegoś egzotycznego kodeka, łączył się z netem po czym informował że już wszystko zainstalował. I od tej chwili przy KAŻDEJ próbie odtwarzania dowolnego pliku multimedialnego ta sama sytuacja!
    mimo abonamentów, kont itp każda próba miała ten sam efekt! PORAŻKA

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *