AQQ

Nazwa: AQQ
Wersja: 2.2.5.32

Dzięki AQQ zyskujesz możliwość kontaktu nie tylko z osobami połączonymi przez AQQ, ale z osobami korzystającymi z innych komunikatorów, takich jak GG, Tlen, ICQ i WP-Kontakt. Jeśli dotychczas korzystałeś np. z GG lub ICQ możesz łatwo importować swoje dotychczasowe kontakty prosto do AQQ.

Utrzymuj kontakt ze znajomymi spoza sieci, poprzez SMSy (do każdej sieci GSM w Polsce i wielu na świecie) lub poprzez e-mail. Dzięki syntezie mowy przychodzące wiadomości będzie ci czytał miły, wysokiej jakości głos.

AQQ daję użytkownikowi duże możliwości multimedialne. Możesz przeprowadzać nie tylko rozmowy tekstowe, ale i głosowe, video-konferencje, czaty w sieci AQQ i GG, możesz dołączać do wiadomości tekstowych emotki, tunsy, AQQ posiada wbudowany player Video z edytorem napisów. Zawiera też możliwość czytania przychodzących wiadomości ludzkim głosem. Również każdy film który posiada napisy może być odczytany przez lektora.

W AQQ możesz zmienić każdą widoczną w programie ikonkę. Dostępne paczki ikonek całkowicie zmienią wygląd programu.

Transfer plików pozwoli ci wymieniać się danymi z twoimi znajomymi. Możesz stworzyć własną wizytówkę zawierającą twoje zdjęcie, które będzie widoczne na liście kontaktów twoich znajomych w sieci AQQ! AQQ posiada też funkcje Vlepek dzięki której możesz szybko wlejać do swojej wiadomości różne, śmieszne teksty.

AQQ posiada mnóstwo ciekawych pluginów takich jak, Player Video, Oragnizer, czy Program TV. Możesz np. zaznaczyć swoje ulubione pozycje w programie TV a dzięki Organizerowi AQQ przypomni ci o nich o odpowiedniej porze. Video Player posiada lektora, playlistę, edytor napisów, wyszukiwarkę napisów do filmów oraz tekstów piosnek. Możesz też stworzyć prosto własny plugin.

Pobierz: AQQ

2 thoughts on “AQQ

  1. taa tylko że jak sie ma AQQ na sevenie to trzeba i mieć przeglądarke IE, której niema w europejskich wersjach systemu… oczywiście wujek google stara sie pomóc ale zawsze wyskakuje ten sam komunikat że Ta wersja programu nie współpracuje z tym systemem operacyjnym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.