Droppix Recorder

Nazwa: Droppix Recorder
Wersja: 2.9.1

Droppix Recorder jest funkcjonalnym pakietem służącym do nagrywania różnego rodzaju płyt CD/DVD. Program ma wiele zalet, a jedną z najważniejszych jest polska wersja językowa. Aplikacja została bardzo dobrze spolszczona co w połączeniu z nowoczesnym i czytelnym interfejsem daje świetny efekt.

Nagrywanie płyt odbywa się przy pomocy specjalnego konfiguratora. Po uruchomieniu programu wyświetla się menu główne w którym możemy wybrać jaki typ danych chcemy nagrać. Po dokonaniu wyboru wystarczy wybrać pliki do nagrania. Należy zwrócić uwagę na ustawienia domyślne, np. automatyczne zamknięcie płyty po jej nagraniu co uniemożliwia późniejsze dodawanie plików. Zanim rozpoczniesz nagrywanie czegokolwiek wejdź w ustawienia i dostosuj aplikację do swoich potrzeb.

Podobnie jak w popularnym pakiecie Nero aplikacja w sposób graficzny wyświetla informacje jaką powierzchnię na płycie zajmują zamieszczone przez nas dane. Droppix Recorder umożliwia rippowanie płyt CD, nagrywanie standardowych płyt z danymi, tworzenie AudioCD oraz VCD/SVCD/XSVCD/DVD/Mini-DVD.

Program zawiera moduł wyświetlający informacje o napędach zainstalowanych w komputerze. Wystarczy przejść do zakładki “Możliwości urządzenia”. Dowiemy się tam między innymi o: możliwościach sprzętu, typach nagrywanych płyt, ilości pamięci, wersji Firmware, itd.

Pobierz: Droppix Recorder

Sprawdź w sklepie: programy muzyczne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *