Galernik NxG

Nazwa: Galernik NxG
Wersja: 1.6

Nie znasz się na obróbce grafiki? Nie jesteś specjalistą w zakresie WWW? A może znasz się na jednym i na drugim, ale zwyczajnie nie masz nigdy na tyle czasu, aby umieścić w sieci swoje zdjęcia, które ciągle czekają, aby pokazać je znajomym? W takim razie Galernik NxG powstał właśnie dla Ciebie! Korzystając z naszego programu szybko utworzysz i opublikujesz eleganckie galerie internetowe.

Przygotowanie atrakcyjnej galerii zdjęć w Internecie to teraz niezwykle łatwy proces – na kolejnych planszach programu wskazujesz tylko obrazy, które mają utworzyć galerię. Wybierasz szablon graficzny dla swojej galerii i czekasz aż zostanie wygenerowana. Po wygenerowaniu galerię możesz przesłać na serwer sieciowy jednym kliknięciem! Wszystkim zajmie się Galernik!

Galernik umożliwia tworzenie różnorodnych galerii – począwszy od prostej strony z miniaturami, które są odsyłaczami do większych obrazków, a skończywszy na gotowych, rozbudowanych serwisach wykorzystujących gotowe szablony, dodatkowe efekty specjalne dla obrazów, itp. Wszelkie opcje znajdziesz na zakładce “Ustawienia schematu galerii”. Zachęcamy do zapoznania się z pomocą do programu, gdzie wyjaśniamy wszystkie sprawy związane z tworzeniem galerii.

Pobierz: Galernik NxG

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *