IObit Malware Fighter

Nazwa: IObit Malware Fighter
Wersja: 10

IObit Malware Fighter to zaawansowane narzędzie służące do usuwania szkodliwego oprogramowania i spyware, które usuwa najgłębsze infekcje komputera i chroni przed zagrożeniami typu adware, trojany, keyloggery, boty, robaki, itd.

W programie znajdziemy unikalny silnik Dual-Core, który posiada możliwości heurystycznego wykrywania szkodliwego oprogramowania.

Interfejs programu jest bardzo prosty i czytelny. Podzielono go na zakładki: Overview (przegląd zdarzeń), Scan (skaner umożliwiający szybkie i pełne skanowanie), Protect (zaawansowane funkcje ochrony w czasie rzeczywistym), Cloud (dane z sieci IObit Cloud).

Program IObit Malware Fighter w wersji Free może być używany wyłącznie do celów niekomercyjnych. Zaawansowana wersja PRO dostępna po wykupieniu licencji oprócz możliwości użytku komercyjnego dostarcza również ochronę w czasie rzeczywistym, automatyczne usuwanie zagrożeń, automatyczne pobieranie aktualizacji, itd.

Program posiada polski interfejs. Z menu More należy wybrać opcję Settings, a następnie przejść do zakładki User Interface (pozycja Language).

Pobierz: IObit Malware Fighter

Kup: IObit Malware Fighter PRO

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *