Nero Lite

Nazwa: Nero Lite
Wersja: 9.4.12.708

Nero Lite to okrojona wersja pakietu Nero Premium, posiada jednak wszystkie niezbędne funkcje do prawidłowego wypalania płyt. Z kompilacji zostały usunięte niektóre “niepotrzebne” programy, np. Nero Vision, Nero MediaHome, Nero PhotoSnap, Nero Search, itd.

Nero to jeden z najpopularniejszych programów służących do nagrywania płyt CD/DVD/Blu-ray (BD-AV). Współpracuje z wieloma nagrywarkami – do wielu z nich jest dołączany standardowo. Jest on jednym z najbardziej zaawansowanych programów w swojej klasie, pozwalającym nagrywać wiele rodzajów danych na płytach CD/DVD/Blu-ray (BD-AV). Jego dodatkowym atutem są aplikacje towarzyszące, służące do testowania nagrywarek, edycji dźwięku i tworzenia okładek płyt.

Pakiet zawiera Nero StartSmart czyli ekran startowy pozwalający na precyzyjny wybór określonej czynności związanej z wypalaniem płyt. Za pomocą Nero Lite bez problemu można nagrać nośniki z danymi czy klonować dyski. Producent wyeliminował możliwość rippowania płyt czy nagrywania płyt audio.

Pobierz: Nero Lite

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *