Norton 360

Nazwa: Norton 360
Wersja: 22

Norton 360 – nowe wydanie oprogramowania Symantec posiada rozbudowane funkcje zabezpieczające obecne w pakiecie Norton Internet Security 22, w tym funkcję Norton Insight 2.0, opartą na analizie reputacji danych.

Technologia ta błyskawicznie sprawdza czas i miejsce pochodzenia programów w celu natychmiastowego zidentyfikowania i całkowitego zablokowania nowych złośliwych aplikacji – bez względu na używaną przeglądarkę, komunikator czy system wymiany plików. Od czasu wprowadzenia technologii na rynek w zeszłym roku, objęła ona rankingiem reputacji ponad bilion plików. Jej skuteczność pozwoliła produktowi marki Norton zająć pierwsze miejsce pod względem wykrywania rzeczywistych zagrożeń w niezależnych testach przeprowadzonych przez Dennis Labs.

Poza funkcjami zabezpieczającymi, rozwiązanie Norton 360 obejmuje ochronę tożsamości, automatyczne tworzenie kopii zapasowych oraz optymalizację wydajności komputera. Pozwala to zapewnić bezpieczeństwo w sposób kompleksowy i automatyczny, nie wymagając przy tym uwagi ze strony użytkowników. Norton 360 zawiera systemy zapobiegania atakom typu “phishing” – tj. funkcje Identity Safe i klasyfikację bezpieczeństwa witryn internetowych (Norton Safe Web), co pozwala klientom bezpieczniej robić zakupy i prowadzić bankowość w Internecie. Pakiet umożliwia tworzenie kopii zapasowych ważnych plików lub zdjęć online, a następnie przywracanie ich i uzyskiwanie do nich dostępu z dowolnej lokalizacji za pośrednictwem Internetu. Oprogramowanie wykorzystuje technologię optymalizacji wydajności komputera, dzięki czemu pozwala użytkownikom spędzać więcej czasu na robieniu tego, co chcą, a mniej na czekaniu na uruchomienie systemu lub wczytanie aplikacji.

Interfejs użytkownika w nowym Norton 360 porządkuje ustawienia, kontrolki bezpieczeństwa oraz informacje o ochronie komputera i jego wydajności na jednym prostym, zaprojektowanym od nowa ekranie. Tegoroczną nowością jest funkcja Norton Protection Map, która dostarcza aktualne informacje o najnowszych zagrożeniach wykrytych i neutralizowanych przez firmę Symantec. Mapa ta obrazuje fakt, że cyberprzestępczość rozprzestrzenia się w czasie rzeczywistym na całym świecie i przypomina użytkownikom, że muszą dbać o swoje bezpieczeństwo w Internecie. Nowy interfejs użytkownika obejmuje także szybki dostęp do usługi rodzinnego bezpieczeństwa Norton Online Family oraz do systemu Norton Safe Web, ostrzegającego o niebezpiecznych witrynach przed przejściem do nich.

Wersja testowa pozwala zapewnia 60 dni bezpłatnej ochrony.

Pobierz: Norton 360

Kup: Norton 360

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *