Orbit Downloader

Nazwa: Orbit Downloader
Wersja: 4.1.0.2

Orbit Downloader to darmowy menadżer pobierania plików. Charakteryzuje się małą wagą oraz prostotą obsługi. Program wspiera większość popularnych protokołów (HTTP, HTTPS, FTP, MMS, RTSP, RTMP). Zaletą aplikacji jest pełna kompatybilność z przeglądarkami IE, Firefox, Maxthon, Opera – dzięki temu użytkownik może bezpośrednio z przeglądarki zlecać pobieranie plików za pomocą Orbit’a.

Orbit Downloader wyposażony został w unikalną opcję GetIn. Dzięki niej możliwe jest pobieranie różnego typu mediów ze stron internetowych do których normalnie dostęp jest utrudniony. Mowa tu przede wszystkim o popularnych serwisach video – Orbit bez problemu radzi sobie z pobieraniem nagrań z YouTube. Po instalacji w przeglądarce pod prawym przyciskiem myszy pojawiają się opcje pozwalające pobierać wideo. Użytkownik może w każdej chwili wyłączyć tą funkcję.

Kolejne przydatne funkcje: zamykanie aplikacji po ukończeniu pobierania, zamykanie systemu po ukończeniu pobierania, harmonogram pobierania, limit danych, skanowanie pobranych plików za pomocą wskazanego antywirusa, itd.

Orbit Downloader jak na darmowy produkt oferuje bardzo interesujące opcje i z pewności konkuruje z płatnymi odpowiednikami.

Pobierz: Orbit Downloader

2 thoughts on “Orbit Downloader

  1. Dodaję jeszcze
    Przy instalacji można zaznaczyć dodatkowe przeglądarki internetowe (ja korzystam z Google Chrome) chociaż zaznaczyłem Chrome nic mi to nie dało. Plus za prostotę i język polski ale na dłuższą metę jak się trochę poużywa to widać błędy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *