Pajączek 5 NxG Professional

Nazwa: Pajączek 5 NxG Professional
Wersja: 5.9

Wersja Professional to program dla zawodowców oferujący w zasadzie wszystko co potrzebne każdemu profesjonaliście. Pajączek 5 NxG zawiera kilkadziesiąt narzędzi usprawniających tworzenie rozbudowanych projektów internetowych oraz liczne ułatwienia pozwalające na szybką i wydajną pracę nad zarówno stronami HTML i XHTML jak i aplikacjami działającymi na WWW. Zawiera świetny edytor z wieloma schematami kolorowania, podpowiedziami kodu i pomocą kontekstową jak również edytor graficzny WYSIWYG. Wbudowane narzędzia weryfikacji składni, sprawdzania odsyłaczy i pisowni, poprawności arkuszy CSS, formatowania kodu sprawią, że tworzone strony będą wolne od błędów. Program oferuje również narzędzia lokalnego testowania aplikacji, funkcje automatycznej publikacji w sieci oraz obsługę serwerów FTP i WebDAV. Dodatkowe wsparcie dla baz danych SQL, pracy grupowej oraz licznych języków (m.in. PHP, HTML, XHTML, XML, JavaScript, VBScript, ASP, CSS, MathML, SVG, RSS i innych). Program umożliwia również wygodne tworzenie dokumentacji HTML Help jak również kompilację istniejących serwisów do tej postaci.

To oczywiście nie wszystkie funkcje Pajączka 5 NxG. Program powstający od 10 lat jest już tak bardzo rozbudowany, że trudno było by wymienić jego funkcje. Pajączek 5 NxG to bowiem kompletny pakiet webmastera, który posiada wszystko co potrzebne.

Pajączek 5 NxG powstał jako narzędzie usprawniające pracę webmastera, czyli osoby, która zajmuje się tworzeniem stron internetowych. Jest więc przede wszystkim programem, którego zadanie to jak największa pomoc przy tworzeniu publikacji na potrzeby WWW zarówno takich jak proste strony WWW osób prywatnych, powstające zazwyczaj w języku HTML, jak i kompletnych i bardzo rozbudowanych serwisów internetowych budowanych w oparciu o nowoczesne technologie skryptowe takie jak PHP i SQL.

Niektóre cechy aplikacji:

:: niezwykłe środowisko do tworzenia serwisów WWW
:: wsparcie dla najnowszych technologii internetowych
:: publikowanie FTP i WebDAV i synchronizacja serwisów
:: wizualne tworzenie stron w trybie graficznym wysiwyg
:: wspaniały edytor kodu z +40 schematami kolorowania
:: dynamiczny kod źródłowy z obsługą dowolnych DTD
:: sprawdzanie poprawności składni, odsyłaczy, pisowni
:: zarządzanie rozbudowanymi serwisami i praca grupowa
:: import/eksport oraz zarządzanie bazami SQL
:: rozbudowane wsparcie dla PHP, Perl i server-side
:: piękne szablony gotowych serwisów internetowych
:: inspektory znaczników, stylów CSS, nawigatory kodu
:: kursy, poradniki, dokumentacje i wiele, wiele innych…

Uwaga!
Jest to wersja testowa oprogramowania – 40 uruchomień.

Pobierz: Pajączek 5 NxG Professional

Sprawdź w sklepie programy do: tworzenia stron www

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *