Samsung Kies

Samsung Kies

Nazwa: Samsung Kies
Wersja: 3.2.14034.17

Program Kies umożliwia podłączanie do komputera różnych urządzeń elektronicznych firmy Samsung – takich jak telefony komórkowe, odtwarzacze MP3 i aparaty cyfrowe – w celu łatwego korzystania z zawartości i zarządzania nią. Wszystkie potrzebne funkcje w jednym, wygodnym pakiecie.

Programu Kies można używać do korzystania z muzyki, zdjęć i zawartości wideo przechowywanych w komputerze i telefonie komórkowym, odtwarzaczu MP3, aparacie cyfrowym i kamerze. Program Kies ułatwia również udostępnianie zdjęć i plików wideo znajomym poprzez publikowanie ich w witrynach internetowych bez konieczności logowania się. Pozwala on także na zarządzanie kontaktami, wiadomościami, harmonogramami, notatkami oraz innymi danymi osobistymi przechowywanymi w telefonie komórkowym.

Funkcje pakietu Kies

Wygodne podłączanie urządzeń
Wystarczy podłączyć cyfrowe urządzenie firmy Samsung do komputera za pośrednictwem kabla USB, a zostanie ono natychmiast wykryte przez pakiet Kies, który utworzy środowisko umożliwiające rozpoczęcie korzystania z urządzenia w połączeniu z komputerem. Można podłączyć jednocześnie wiele urządzeń firmy Samsung.

Importowanie, eksportowanie i odtwarzanie plików przy użyciu prostej metody „przeciągnij i upuść”
Aby wyeksportować pliki muzyczne, wideo lub zdjęcia do urządzenia, wystarczy przeciągnąć je na ikonę podłączonego urządzenia. Pakiet Kies automatycznie skonwertuje pliki na format najlepiej odpowiadający wybranemu urządzeniu. Importowanie i eksportowanie plików oraz folderów jest łatwe, ponieważ odbywa się za pomocą metody „przeciągnij i upuść”. Można ją wykorzystywać nie tylko do przesyłania danych między komputerem i urządzeniem cyfrowym, ale także między urządzeniami cyfrowymi. Korzystając z metody „przeciągnij i upuść”, można także bezpośrednio odtwarzać pliki zapisane na podłączonym urządzeniu, przeciągając je na odtwarzacz.

Wielozadaniowe środowisko do zarządzania danymi osobistymi
W pakiecie Kies dostępne są różne widżety, które pozwalają importować numery telefonów, harmonogramy, rozkłady zajęć, wiadomości i notatki zapisane na podłączonym urządzeniu oraz zarządzać nimi na komputerze. Można synchronizować numery telefonów i harmonogramy zapisane na telefonie komórkowym z danymi programu Outlook oraz z łatwością eksportować je z powrotem do telefonu. Pakiet Kies posiada także rozbudowane funkcje zarządzania danymi osobistymi, zapewniając z poziomu komputera kontrolę nad wiadomościami SMS oraz rozkładami zajęć zapisanymi w telefonie.

Korzystaj z różnorodnych treści multimedialnych
Korzystając z pakietu Kies, można z łatwością odtwarzać i edytować różne typy treści multimedialnych. Zarządzanie dużą liczbą plików ułatwiają listy odtwarzania i albumy. Pakiet Kies zapewnia także zoptymalizowane środowisko do wygodnego zarządzania plikami zapisanymi na telefonie komórkowym, odtwarzaczu MP3, aparacie cyfrowym lub kamerze, jak również strumieniowane połączenie między urządzeniami, dzięki któremu można maksymalnie wykorzystać możliwości multimedialne.

Łatwe udostępnianie
Aby opublikować zdjęcia, pliki filmowe oraz inne pliki multimedialne na blogu lub w witrynach WWW, takich jak YouTube i Flickr, wystarczy przeciągnąć i upuścić plik. Nie trzeba logować się do witryny ani jej otwierać. Aby udostępnić plik znajomym, wystarczy przeciągnąć i upuścić go na ikonę usługi WWW.

Pobierz: Samsung Kies

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *