SpamRebel

Nazwa: SpamRebel
Wersja: 2.0.0

SpamRebel to sprytny program, dzięki któremu konieczność codziennego oglądania spamu w skrzynce email spada prawie całkowicie, bo o ponad 99%. Korzystanie ze SpamRebel oznacza, że wiadomości email docierające do Twojego programu pocztowego są rozpoznawane przez zaawansowane metody analizy treści stosowane np. przy tworzeniu sztucznej inteligencji, a także ścisłe reguły, tzw. czarne i białe listy zasad, tworzonych przez użytkownika. Program oznacza wiadomości jako spam lub dobra poczta, przekazując je następnie do programu pocztowego, gdzie mogą być odfiltrowane.

Korzyści dla użytkowników SpamRebel:

Bardzo wysoka skuteczność w walce ze spamem

W naszych testach na liczbie ponad 200.000 wiadomości SpamRebel wykazał skuteczność ponad 99%. Oznacza to, że na 200.000 przeanalizowanych wiadomości program błędnie rozpoznał tylko 1% wiadomości. Wynik ten zależy od dbałości o własne reguły rozpoznawania spamu.

Inteligentne rozpoznawanie spamu i dobrej poczty

Spamerzy używają różnych metod ukrywania spamu. Wysyłają spam z różnych domen, z mylącymi tematami lub wplątując w treść treści o charakterze dobrej poczty. Dzięki wbudowaniu inteligentnych reguł rozpoznawania treści wiadomości, SpamRebel w większości nie daje się nabierać na takie sztuczki.

Ochrona dobrej poczty dzięki białym i czarnym listom

W SpamRebel możesz również zdefiniować ścisłe reguły, tzw. czarne i białe listy, dzięki którym wiadomości o określonych cechach są zawsze rozpoznawane jako dobra poczta lub spam. To pozwala uniknąć pomyłek w analizie automatycznej np. dla dobrej poczty od znanych nadawców.

Współpraca z dowolnym programem pocztowym

SpamRebel może współpracować z dowolnym programem pocztowym, który odbiera pocztę za pomocą POP3. W program wbudowaliśmy narzędzie automatycznej konfiguracji najpopularniejszych programów pocztowych jak Outlook Express, Outlook, Thunderbird, Opera i poczta Windows Mail. Inne programy mogą być łatwo dostosowane do współpracy ze SpamRebel.

Wygodny interfejs programu i statystyki skuteczności

Program posiada bardzo wygodny interfejs, dzięki któremu można w łatwy sposób przeglądać odbierane wiadomości i na ich podstawie tworzyć reguły filtrowania oraz uczyć program rozpoznawania spamu. Jedno z okienek wyświetla rozbudowane statystyki pozwalające ocenić np. z którego konta pocztowego nadchodzi najwięcej spamu.

Pobierz: SpamRebel

Sprawdź ofertę w sklepie w dziale: programy antywirusowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *