Steganos Internet Anonym VPN

Nazwa: Steganos Internet Anonym VPN
Wersja: 2012

Steganos Internet Anonym VPN nadaje użytkownikowi co sekundę nowy identyfikator maskujący. Klikając opcję “Surfuj” anonimowo można włączyć tę funkcję – co jest sygnalizowane pojawieniem się znaku odhaczenia w kolorze czerwonym na ikonie kapelusza. Teraz można beztrosko szperać w Internecie – stając się z pozoru internautą z Japonii, w następnej sekundzie będąc już Brazylijczykiem, a chwilę później Belgiem, który przeszukuje sieć internetową. Na mapie świata można śledzić, jak zmieniają się na bieżąco adresy maskujące. Właściwy adres IP zna jedynie dostawca usług internetowych oraz anonimowy serwer proxy, a zachowania użytkownika w sieci nie da się już wyśledzić za pomocą serwerów internetowych.

W każdej chwili, jednym kliknięciem myszy, można również sprawdzić swój identyfikator maskujący. Wystarczy w oknie głównym programu Steganos Internet Anonym zaznaczyć opcję Sprawdź anonimowość. Pojawi się strona internetowa ze szczegółowymi informacjami na temat aktualnie przydzielonego w sieci adresu IP, dostawcy usług internetowych, oraz kraju rzekomego pochodzenia itp.

Steganos Internet Anonym łączy w sobie zastosowanie serwerów proxy ze skutecznymi filtrami zabezpieczającymi przed potencjalnymi zagrożeniami ze strony witryn internetowych. Jedno naciśnięcie klawisza sprawia, że użytkownik Internetu staje się niewidzialnym.

Pobierz: Steganos Internet Anonym VPN

Kup: mySteganos Online Shield VPN

2 thoughts on “Steganos Internet Anonym VPN

Komentarze są wyłączone