WinDVD Pro

Nazwa: WinDVD Pro
Wersja: 2010 10.0.5.713

WinDVD Pro 2010 to jeden z najpopularniejszych odtwarzaczy Blu-ray i DVD na rynku. Program zapewnia doskonałą jakość obrazu i dźwięku z zachowaniem wsparcia dla najnowocześniejszych technologii. Najnowsza wersja oferuje wyższą wydajność oraz lepsze zarządzanie energią. Jednocześnie poprawiono odtwarzanie filmów DVD tak aby było ono szybsze i bardziej płynne.

WinDVD Pro 2010 odtwarza wszystkie znane formaty Blu-ray Disc i AVCREC. Ponadto program potrafi odtwarzać materiały znajdujące się na zewnętrznych urządzeniach, np. kamerze cyfrowej. Wystarczy podłączyć sprzęt do komputera, a WinDVD automatycznie odtworzy zapisane materiały w wysokiej jakości. Edycja 2010 kompatybilna jest z systemem Windows 7 i wspiera takie funkcje jak Windows Touch, Jumplists czy integrację z paskiem zadań. Program został zoptymalizowany pod kątem działania na notebookach. W momencie gdy komputer zasilany jest przez baterię aplikacja opracowuje specjalny plan zasilania który pozwoli zaoszczędzić energię.

Wśród wspieranych formatów znajdziemy: AVCHD, AVCREC, BD-R/BD-RE, BD-ROM, itd. 30-dniowa wersja testowa dostępna jest w polskiej wersji językowej i wymaga rejestracji u producenta podczas instalacji.

Pobierz: WinDVD Pro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *