Sony Ericsson PC Suite

Sony Ericsson PC Suite

Nazwa: Sony Ericsson PC Suite
Wersja: 6.011.00

Sony Ericsson PC Suite to darmowe oprogramowanie rozszerzające funkcjonalność telefonu komórkowego Sony Ericsson P910. Sony Ericsson PC Suite jest obsługiwany w telefonach komórkowych P800, P900 oraz P910. Wersja 3.1.1 pakietu oprogramowania PC Suite jest w zasadzie uaktualnieniem Sony Ericsson PC Suite w wersji 3.0.0.

Sony Ericsson PC Suite w wersji 5.0 zawiera następujące aplikacje:

Program Sync Station umożliwia synchronizowanie między telefonem komórkowym i aplikacjami na komputerze takich informacji, jak kontakty, kalendarz, zadania, notatki i wiadomości e-mail.

Program Kopia zapasowa i przywracanie umożliwia tworzenie na komputerze kopii zapasowych informacji znajdujących się w telefonie. Jeżeli informacje znajdujące się w telefonie komórkowym zostały utracone, można je łatwo odtworzyć z kopii zapasowej przechowywanej na komputerze.

Menedżer plików umożliwia kopiowanie pojedynczych plików i całych folderów między telefonem komórkowym i komputerem.

Aplikacja Zainstaluj oprogramowanie umożliwia pobieranie oprogramowania i instalowanie go w telefonie komórkowym.

Program Pobieranie języka pozwala pobrać na telefon pliki językowe.

Monitor połączenia telefonu umożliwia sprawdzanie bieżącego stanu komunikacji i zawiera skróty do niektórych aplikacji w pakiecie oprogramowania PC Suite. Monitor połączenia telefonu jest instalowany w folderze Autostart podczas instalowania pakietu oprogramowania PC Suite i będzie automatycznie uruchamiany przy każdym uruchomieniu komputera.

Kreator Dial-Up Networking przeprowadzi użytkownika przez proces tworzenia połączeń typu dial-up w technologiach GPRS lub HSCSD oraz umożliwi połączenie komputera osobistego z Internetem lub siecią korporacyjną.

Aplet Mobile Phone Monitor Control Panel umożliwia przeglądanie i aktualizowanie zawartości telefonów komórkowych połączonych z komputerem, ustawień portów COM w komputerze oraz kart SIM rozpoznawanych przez komputer.

Sterowniki modemów dla telefonów komórkowych serii Sony Ericsson P900, to jest P900 oraz P910.

Pobierz: Sony Ericsson PC Suite

6 thoughts on “Sony Ericsson PC Suite

  1. ludzie stworzyliście windows 7 to stwórzcie jakieś sterowniki do telefonów – interesuje mnie samsung sgh590 – zwykły xp nie ma problemów a 7 go nie widzi………… (lipa)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *