15-lecie Halo. Microsoft szykuje niespodzianki

Halo - 15 lat

Niemal dokładnie rok temu podziwialiśmy osiągnięcie gier z serii Halo, którą przez lata sprzedano w 65 milionach kopii. Już jutro, 15 listopada, przypada 15-lecie słynnej gry studia 343 Industries.

Z tej okazji na kanale 343 Industries wystartuje specjalny livestream. Oczywiście o godzinie 3:43 czasu pacyficznego.

Z naszej perspektywy to nie brzmi już tak dobrze, ponieważ znajdujemy się w innej strefie czasowej, która różni się o 8 godzin od czasu pacyficznego. Mówiąc prościej, w Polsce event Halo rozpocznie się jutro po północy, czyli 16 listopada o 00:43 (według licznika na jutubie nawet wcześniej – 0:30). Jakich atrakcji możemy się spodziewać?

Właściwie to się dopiero okaże. W końcu na tym polega niespodzianka. W tej chwili wiadomo, że twórcy przygotują wideo-podróż przez kolejne lata sukcesów gry. To nie wszystko, bo zobaczymy również muzeum Halo, które fizycznie znajduje się w siedzibie 343 Industries. Autorzy prezentacji przedstawią najsłynniejsze i najbardziej widowiskowe gadgety i inne cuda z Halo, które pojawiły się przez piętnaście lat ekspansji gry.

Ponadto odbędzie się rozmowa o Halo Wars 2, w której udział wezmą Dan Ayoub i Max Szlagor, będzie można posłuchać wspomnień o drużynach i społeczności Halo, a nawet pograć z ekipą 343 w Halo 5.

Co jeszcze? Zapowiedziano dyskusję z Tashi & Strongside – gwiazdami Halo Championship Series oraz możliwość podejrzenia nadciągających cudeniek z Loot Crate (serie figurek z paczek Halo Legendary Crate).

Więcej dowiecie się już jutro. Chyba warto zarwać kawałek jutrzejszej nocy, żeby trochę powspominać Master Chiefa. Livestream znajdziecie na jutubie, na kanale Halo. Wystarczy wpisać w pasek wyszukiwarki: „15th anniversary Halo Livestream”.

Źródło: gamespot.com via Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *