Abonament Skype za darmo

Skype to obecnie jeden z najpopularniejszych komunikatorów internetowych, który oprócz standardowych sposobów komunikacji (czat, rozmowa głosowa, rozmowa video) oferuje możliwość dzwonienia na telefony stacjonarne i komórki. Teraz możliwe jest to całkowicie za darmo!

Microsoft postanowił udostępnić okres próbny abonamentu „Świat – bez ograniczeń” całkowicie za darmo. Każdy użytkownik może zatem bezpłatnie otrzymać pakiet, który upoważnia go do nieograniczonych połączeń z telefonami stacjonarnymi oraz komórkami na całym świecie.

W ramach abonamentu użytkownik może wykonywać połączenia na numery stacjonarne i komórkowe w 8 krajach: Chiny, Guam, Kanada, Portoryko, Singapur, Specjalny Region Administracyjny Hongkong (Chiny), Stany Zjednoczone i Tajlandia.

Połączenia na numery stacjonarne są ponadto możliwe w następujących krajach: Andora, Argentyna, Australia, Austria, Belgia, Brazylia, Brunei, Bułgaria, Chile, Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Gwadelupa, Hiszpania, Holandia, Indonezja (Dżakarta), Irlandia, Islandia, Izrael, Japonia, Kolumbia, Korea, Kostaryka, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Malezja, Malta, Maroko, Meksyk, Niemcy, Norwegia, Nowa Zelandia, Panama, Paragwaj, Peru, Polska, Portugalia, Republika Południowej Afryki, Rosja, Rumunia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Tajwan, Turcja, Wenezuela, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.

Aby otrzymać darmowy pakiet o wartości 43,99 zł, należy zalogować się na swoje konto Skype i kliknąć w ten link. Następnie wystarczy podać metodę płatności i uzyskać darmowy okres próbny.

Uwaga: przez pierwszy miesiąc nie zostaną naliczone żadne opłaty i w tym czasie użytkownik ma prawo zrezygnować z abonamentu, aby nie narażać się na koszty w kolejnych miesiącach (subskrypcja jest przedłużana automatycznie).

Źródło: Skype

1 thoughts on “Abonament Skype za darmo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *