Oficjalne ceny Xbox One w Polsce nie zostały jeszcze ustalone

Microsoft nie ma ostatnio zbyt dobrej passy. Po wpadce z wprowadzeniem opłat za pobranie wersji demo gier FIFA 14 i UFC, która okazała się zwykłym błędem systemu teraz wyszło na to, że ponownie ktoś się pomylił. Chodzi o podane na oficjalnej stronie producenta ceny konsoli Xbox One w Polsce.

Jak informowaliśmy kilka dni temu Microsoft na oficjalnej witrynie ujawnił ceny swojego nowego sprzętu w naszym kraju. Wersja bez kontrolera Kinect ale z dwiema grami FIFA 15 i Forza 5 miała kosztować 1899 zł. Natomiast zestaw z kamerą i jedną grą (FIFA 15) wyceniono na 2199 zł. Cóż, te ceny nie były zbyt konkurencyjne chociażby w stosunku do kwot, za które można nabyć konsole już teraz przed oficjalną premierą. Na szczęście jak dowiedział się portal polskilive.pl pojawienie się strony z wspomnianą wyceną było zwykłą pomyłką.

Z portalem skontaktował się jednej z pracowników polskiego oddziału Xboxa, który zapewnił, że był to zwyczajny błąd, a oficjalna cena Xbox One w Polsce nie została jeszcze ustalona. Trzeba przyznać, że trochę dużo tych pomyłek w ostatnim czasie, ale jednocześnie cieszy to, że prawdopodobnie ostateczna kwota jaką trzeba będzie zapłacić za konsole będzie niższa. Według nieoficjalnych informacji do jakich dotarła redakcja polskilive.pl urządzenie bez kontrolera Kinect ma kosztować około 1600 zł. Miejmy nadzieje, że tym razem te przewidywania okażą się prawdziwe.

Źródło: polskilive.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *