Abonenci Xbox Live Gold otrzymają w czerwcu 5 gier

Microsoft z miesiąca na miesiąc nadrabia straty do konkurencji. Jakiś czas temu w sieci pojawiła się informacja dotycząca czerwcowych nowości na konsolę PlayStation, natomiast dzisiaj do kolekcji możemy dodać rozpiskę Xbox Live Gold. Gracze mają powody do zadowolenia!

Czerwiec będzie pierwszym miesiącem, w którym użytkownicy konsol Microsoftu otrzymają aż 5 gier. Trzy z nich trafią do posiadaczy Xbox 360, dwie następne przyszykowano z myślą o Xbox One.

Od 1 do 15 czerwca abonenci Xbox Live Gold będą mogli pobrać za darmo cenione Dark Souls. Od 16 do 30 czerwca dostępne będą natomiast Charlie Murder oraz Street Fighter IV: Arcade Edition.

Gracze posiadający Xbox One swoje tytuły otrzymają po dużej aktualizacji konsoli, dlatego też Microsoft nie podaje dokładnych dat. Wiemy natomiast, że w puli znajdzie się Halo: Spartan Assault oraz Max: The Curse of Brotherhood.

Microsoft zrozumiał swój błąd i z miesiąca na miesiąc oferuje coraz lepsze gry dla abonentów Xbox Live Gold. Jest to również sposób na wyciągnięcie ostatnich pieniędzy z generacji sprzętowej, która powoli odchodzi w zapomnienie.

Źródło: Xbox Wire

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *