Aktualizacja Creators Update na finiszu

Windows 10

Microsoft powoli zbliża się do końca prac nad kolejną dużą aktualizacją dla Windows 10 o nazwie Creators Update. Większość nowych funkcji zadebiutowała już w wersji testowej systemu. Czas zatem na drobne poprawki i łatanie błędów.

Potwierdza to testowy build 15025, wydany w ramach szybkiego kręgu aktualizacji. Korzystają z niego osoby, które chcą otrzymywać testowe wersje jak najczęściej, zgadzając się przy okazji na niekoniecznie poprawne działanie wszystkich funkcji.

Jedyną widoczną gołym okiem nowością jest wsparcie dla języka Braille’a. Z poziomu opcji systemu związanych z ułatwieniami dostępu użytkownik może pobrać i zainstalować oprogramowanie firmy trzeciej, które pozwoli na komunikację Windowsa z monitorem przystosowanym do języka Braille’a.

Najnowsza wersja testowa ze względu na błąd działa wyłącznie w architekturze 64-bitowej. Microsoft wyjaśnia, że osoby posiadające 32-bitowy Windows 10 nie będą mogły pobrać aktualizacji.

Reszta zmian to przede wszystkim poprawki znanych błędów, a to może zwiastować, że Microsoft powoli przygotowuje się do wydania finalnej wersji Creators Update.

Źródło: Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *