Aktualizacja Internet Explorer 8 dla Windows 7

Microsoft rozpoczął dystrybucję aktualizacji dla przeglądarki Internet Explorer 8 poprzez mechanizm Windows Update. Aktualizacja dotyczy wyłącznie systemu Windows 7 Beta który od stycznia dostępny jest na komputerach testerów.

Warto przypomnieć iż w Windows 7 zaimplementowano inną wersję IE8 względem tej która dostępna jest jako publiczna beta dla XP oraz Visty. Jak informuje Microsoft od wydania Windows 7 Beta do programistów napływały informacje o problemach ze stabilnością przeglądarki. Według badań spośród użytkowników Windows 7 około 10% miało problemy z Internet Explorer 8. Wydana właśnie aktualizacja (KB962921) rozwiązuje wiele błędów związanych ze stabilnością oraz kompatybilnością z aplikacjami firm trzecich. Mowa tu o dodatkach które pozwalają wyświetlanie określonych plików w oknie przeglądarki (np. Adobe Flash i Adobe Acrobat). Wiele z problemów wyeliminowano już wcześniej w IE8 dla Visty i XP jednak dopiero teraz zaimplementowano je w wersji przeznaczonej wyłącznie na Windows 7.

Najbliższa publiczna wersja Windows 7 która będzie posiadała status Release Candidate ma zawierać już finalną edycję Internet Explorer 8. Microsoft zachęca wszystkich użytkowników nowego Windowsa do skorzystania z mechanizmu Windows Update w celu pobrania aktualizacji KB962921.

Źródło: IEBlog

One thought on “Aktualizacja Internet Explorer 8 dla Windows 7

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *