Microsoft przygotowuje użytkowników do aktualizacji Windows 10

Windows

Choć do premiery Windows 10 wciąż pozostało kilka miesięcy, Microsoft już teraz przygotowuje się do wielkiego startu. Użytkownicy systemów Windows 7 oraz Windows 8 mogą już pobrać aktualizację, która poinformuje nas o dostępności Windows 10.

Jedna z rekomendowanych aktualizacji, która pojawiła się w Windows Update (o numerze KB3035583) przygotowuje nasz komputer do aktualizacji do Windows 10. Oficjalnie rozszerza ona możliwości powiadomień modułu Windows Update we wspomnianych systemach.

Jeżeli jednak spojrzymy bezpośrednio na pobraną paczkę, w opisie jednego z plików wykonywalnych znajdziemy wzmiankę na temat pobierania Windows 10. Aktualizacja prawdopodobnie wyświetli użytkownikom Windows 7 oraz Windows 8 informację o dostępności Dziesiątki i umożliwi jej bezpośrednie pobranie.

W ten sposób Microsoft chce sprawić, by żaden użytkownik Windowsa nie przegapił możliwości aktualizacji do najnowszej wersji. Przypominamy, iż ta będzie dostępna za darmo dla wszystkich posiadaczy Windows 7 oraz Windows 8 przez pierwszy rok od momentu premiery Windows 10, która nastąpi latem tego roku.

Pliki aktualizacji KB3035583
Pliki aktualizacji KB3035583

Źródło: Neowin, Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *