Aktualizacja Skype dla Windows Phone

Microsoft postanowił wydać dzisiaj kolejną wersję aplikacji Skype, dedykowane urządzeniom mobilnym działającym pod kontrolą systemu Windows Phone 8. Co ciekawe, firma nadal twierdzi, że jest to wersja “preview” (poglądowa), czyli znajdująca się w fazie testów. Najnowsza wersja Skype’a została oznaczona numerem 2.1.

Jest to pierwsza aktualizacja tej aplikacji od momentu jej wydania wraz z systemem Windows Phone 8. W obecnej wersji poprawiono między innymi klawiaturę ekranową, która ma lepiej poprawiać błędy użytkowników. Pojawiła się również możliwość otrzymywania powiadomień dla tych użytkowników, którzy nadal korzystają z identyfikatorów pochodzących z Windows Live Messengera. Posiadacze nowej wersji aplikacji mogą spodziewać się również lepszej stabilności aplikacji.

Niestety, Microsoft zaznacza, że w Skype 2.1 wyłączono tymczasowo integrację aplikacji z systemowym elementem People Hub. Powinna ona pojawić się wraz z nadejściem kolejnych wersji aplikacji.

Skype 2.1 może zostać pobrany przez posiadaczy systemu Windows Phone 8 z poziomu ich telefonu komórkowego – przez Windows Phone Store.

Źródło: Neowin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *