AllPlayer 6.3 w pełni kompatybilny z Windows 10

AllPlayer Group – polska firma odpowiedzialna za rozwój popularnego w naszym kraju odtwarzacza, wydała właśnie nową wersję swojego programu. Narzędzie multimedialne jest już w pełni kompatybilne z Windows 10 i oferuje możliwość obsługi klawiatur multimedialnych.

Najnowsza wersja AllPlayer oznaczona numerem 6.3 to przede wszystkim pełne wsparcie dla Windows 10. Programiści pracowali w pocie czoła, aby przystosować swój odtwarzacz do najnowszego systemu operacyjnego. Dzięki temu mamy pewność, że wszystkie funkcje będą działać poprawnie po przejściu na Dziesiątkę.

Jedną z dodatkowych nowości w AllPlayer 6.3 jest obsługa klawiatur multimedialnych. Posiadacze takich urządzeń z pewnością zrobią użytek z dodatkowych przycisków multimedialnych. Najnowsza wersja doczekała się również poprawy wydajności, co przekłada się na bezproblemowe działanie.

AllPlayer to odtwarzacz, który zawiera w sobie wszystkie wymagane kodeki, dzięki czemu użytkownik może uruchamiać większość popularnych formatów – także filmy w rozdzielczości 4K. Aplikacja pozwala również na odtwarzanie plików torrent bez ich wcześniejszego pobrania. Program automatycznie streamuje obraz z sieci, a jeżeli zachodzi taka potrzeba, wyszukuje także polskie napisy.

Źródło: Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *