Apka Microsoft News oficjalnie dostępna w Polsce

Microsoft News

Konkurencja dla Google News? Z pewnością – Microsoft oficjalnie wprowadził na polski rynek aplikację obsługującą platformę Microsoft News oraz szereg zmian w kontekście jej funkcjonowania i działania.

Microsoft News to globalna platforma oferująca użytkownikom dostęp do treści ze znanych marek prasowych, radiowych, telewizyjnych i internetowych za pośrednictwem rozmaitych serwisów i aplikacji. Obejmuje ona m.in. serwis MSN.com, widok startowy w przeglądarce Microsoft Edge i aplikacje mobilne.

Polska wersja aplikacji – Microsoft Wiadomości zawiera treści pochodzące od blisko 50 czołowych marek mediowych z naszego rynku. W ramach Microsoft News można znaleźć bieżące wiadomości, a także materiały z kategorii: rozrywka, biznes, sport, styl życia, nauka i technika oraz motoryzacja.

Aplikacja na Androida dostępna jest tutaj. Można również pobrać aplikacje kompatybilną z systemem iOS. Oczywiście polska wersja programu nie zawiera informacji pochodzących tylko i wyłącznie z naszego kraju – oprócz nich zyskujemy dostęp do treści oferowanych przez ponad 3000 wydawców z ponad 20 krajów, więc ilość informacji jest naprawdę duża i pozwala na skonfrontowanie danych z innymi tytułami prasowymi czy internetowymi.

Źródło: Microsoft / Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *