Aplikacja Facebook dla Windows 8.1 zaktualizowana

Facebook długo kazał czekać użytkownikom najnowszego systemu operacyjnego Microsoftu na oficjalną aplikację. Ta pojawiła się wraz z premierą Windows 8.1, a w dniu dzisiejszym została zaktualizowana. Co nowego czeka na użytkowników kafelków?

Aplikacja Facebook dla Windows 8.1 umożliwia teraz oznaczanie osób w postach. Dodano również możliwość pobierania i wysyłania zdjęć oraz plików z wiadomości. Zintegrowano także zdjęcie profilowe z systemem. Użytkownicy zmieniający profilówkę na Facebooku, jednym kliknięciem mogą zaakceptować tę zmianę także dla profilu systemowego. Funkcja ta działa również odwrotną stronę.

Aplikacja pozwala teraz na zmienianie zdjęcia w tle oraz wgrywanie fotografii do wybranego albumu. Z opublikowanej listy zmian wynika, że usprawniono działanie kafelków oraz umożliwiono dodanie drugiego, który będzie przenosił bezpośrednio do listy wiadomości.

Facebook dla Windows 8.1 idzie w dobrą stronę, choć jest stosunkowo nową aplikacją w Windows Store. Jednak nie przeszkodziło to w zdobyciu pierwszego miejsca pod względem popularności wśród darmowych aplikacji.

Omawianą aplikację można pobrać bezpośrednio z Windows Store.

Źródło: Microsoft

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *