ASUS VivoBook X202E w pełni kompatybilny z Windows 8

Do sprzedaży w naszym kraju trafił VivoBook X202E firmy ASUS czyli 11,6-calowy notebook, umożliwiający pełne korzystanie z dobrodziejstw systemu Windows 8. Urządzenie zostało wyposażone w ekran dotykowy, skrywając w swym wnętrzu procesor Intel Core i3 z układem graficznym Intel HD 4000. ASUS X202E cechuje się bardzo eleganckim designem i dużą precyzją wykonania. Kompaktowe wymiary i niewielka waga sprawiają że jako urządzenie mobilne, zdaje się być bardzo poręczny.

11,6-calowy X202E to jeden z przedstawicieli nowej serii komputerów ASUS – VivoBook. Jedną z kluczowych funkcji nowych notebooków jest ekran, pozwalający na dotykową obsługę urządzenia i korzystanie z możliwości, oferowane system Windows 8. Mimo swoich niewielkich gabarytów (1,3kg wagi i 21mm grubości), urządzenie ma bardzo duże możliwości.

ASUS VivoBook X202E został wyposażony w wydajny dwurdzeniowy procesor Intel Core i3-3217U ze zintegrowanym układem graficznym Intel HD 4000. Dzięki technologii Intel Hyper-Threading każdy rdzeń procesora przetwarza dwa zadania na raz, przez co możliwe jest wykonywanie czterech operacji jednocześnie. Nowy VivoBook ASUSa posiada funkcję Instant On, która pozwala na wznawianie pracy w 2 sekundy. Zastosowana w urządzeniu technologia SonicMaster gwarantuje dźwięk o niespotykanie wysokiej wśród sprzętu mobilnego jakości.

Asus X202E

Komfort i wydajność pracy zapewnia wielodotykowy, intuicyjny touchpad oraz dotykowy ekran o przekątnej 11,6” i rozdzielczości 1366 x 768, kompatybilny z aplikacjami systemu Windows 8. W połączeniu z nimi, nie tylko bardzo ułatwia pracę na urządzeniu, ale jest też świetnym źródłem multimedialnej rozrywki. X202E został wyposażony w złącze USB 3.0 z funkcją ładowania, port HDMI, uniwersalny czytnik kart pamięci oraz kamerkę do wideokonferencji i rozmów ze znajomymi, które użytkownicy VivoBooka prowadzić mogą w dowolnym miejscu i o dowolnej porze.

Największymi zaletami ASUSa X202E są atrakcyjny design, dotykowy ekran, wydajność i wysoka jakość multimediów. Model jest dostępny w sprzedaży w cenie 2199 PLN.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *