Beta Windows 8 zadebiutuje w lutym?

Windows 8 jest najbardziej wyczekiwanym systemem operacyjnym, który ma zadebiutować na rynku w drugiej połowie 2012 roku. Microsoft ma przed sobą bardzo trudne zadanie, bowiem musi sprostać niesamowitemu zainteresowaniu swoim najnowszym dzieckiem. Praca nad projektem z wielką presją powinna być motywująca. Czy tak faktycznie jest okaże się najprawdopodobniej już w lutym, kiedy to zadebiutuje publiczna beta Windows 8.

Na Windows 8 czekają bardzo wymagający klienci, którzy mają wielką nadzieję, że w końcu doczekają się ciekawych tabletów z systemem Microsoftu. Najważniejsza w nich będzie możliwość swobodnego obsługiwania dotykiem – nie można bowiem tego niestety powiedzieć o obecnych na rynku urządzeniach z Windows 7.

To właśnie sprawia, że z wielką niecierpliwością czekamy na publiczną betę Windows 8. We wrześniu, podczas konferencji Microsoft Build, udostępniona została wersja deweloperska systemu. Kiedy w końcu doczekamy się bety? Według najnowszych informacji – w lutym 2012 roku, czyli na pół roku przed planowaną premierą (choć sierpniowa data nie została jeszcze potwierdzona przez sam koncern z Redmond).

System Windows 8 wraz z interfejsem Metro zapowiada się niezwykle interesująco. Oby tylko Microsoft stanął na wysokości zadania i faktycznie sprawił, by korzystanie z tabletów i komputerów z tym systemem należało do bardzo przyjemnych zajęć.

Źródło: TheNextWeb

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.