[Przypominamy] Bezpłatna aktualizacja do Windows 10 możliwa tylko do końca roku

Upgrade Windows 10

Windows 10 był dostępny za darmo dla wszystkich posiadaczy Windowsa 7 i Windowsa 8 przez pierwszy rok od premiery. Choć termin ten już dawno minął, Dziesiątkę wciąż można zdobyć za darmo.

Microsoft zostawił bowiem furtkę dla osób korzystających z technologii pomocniczych. O sposobie tym informowaliśmy już wielokrotnie. Aktualizację można przeprowadzić za darmo, przechodząc na specjalną stronę.

Niestety jakiś czas temu amerykańska firma poinformowała, że kończy wspomnianą “promocję” wraz z 31 grudnia bieżącego roku. A to oznacza, że pozostały niecałe dwa tygodnie na przeprowadzenie darmowej aktualizacji, jeżeli ktoś dotychczas z nią zwlekał.

Jak pobrać Windows 10 za darmo?

Aby skorzystać z oferty, należy posiadać legalną wersję Windowsa 7 lub Windowsa 8. Darmowe uaktualnienie można przeprowadzić z poziomu tej strony internetowej.

Wystarczy nacisnąć przycisk „Uaktualnij teraz”, oczywiście oświadczając, że korzystamy z technologii pomocniczych. Microsoft w żaden sposób tego jednak nie weryfikuje.

Po 31 grudnia możliwość przeprowadzenia darmowej aktualizacji do Windows 10 permanentnie zniknie ze strony Microsoftu. Osoby, które noszą się z zamiarem instalacji Dziesiątki, muszą to zatem zrobić w przeciągu najbliższych dwóch tygodni, by otrzymać system za darmo.

Źródło: Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *