Bing dodaje wyniki wyszukiwania z Quora

Microsoft coraz prężniej rozwija swoją usługę wyszukiwania Bing. W ciągu zaledwie kilku miesięcy przeobraziła się nie do poznania. Najpierw dodano wsparcie Facebooka do wyników wyszukiwania, następnie wprowadzono nowy widok wyszukiwania obrazków, zaś ostatnio rozpoczęto współpracę z Foursquare. Wczoraj Microsoft ogłosił rozpoczęcie kolejnej współpracy, tym razem z Quora, coraz popularniejszym serwisem typu Q&A.

W wyniku wzajemnej współpracy, w momencie wyszukiwania nurtujących nas problemów, pojawi się sidebar obok wyników wyszukiwania, na którym znajdą się odpowiedzi na żądane pytania, udostępnione bezpośrednio z Quora. Umożliwi to bardziej precyzyjne wyszukiwanie odpowiedzi na konkretny temat zaczynając od polityki na sporcie czy filmach kończąc. Zanim wejdziemy pod wybrany wynik możemy także na niego najechać, dzięki czemu wyświetli się podgląd, który pomoże ocenić przydatność określonego wyniku wyszukiwania.

bing quora

Warto dodać, że Quora założona została przez dwóch byłych członków Facebooka i prężnie rozwija się od 2010 roku. Póki co usługa działa wyłącznie na terytorium Stanów Zjednoczonych. Nie wykluczone jednak, że niebawem pojawi się także w pozostałej części globu.

Źródło: Bing Blog

One thought on “Bing dodaje wyniki wyszukiwania z Quora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.