Build RTM 7720 Windows Phone 7 Mango wyciekł

Niedawno powstała wersja systemu mobilnego Windows Phone 7 Mango dla producentów, a teraz cała branża oczekuje już tylko dopuszczenia Mango do handlu. Choć mówi się coraz głośniej o dacie 1 września, ciekawscy mogą zobaczyć aktualizację już teraz – pochodzący z oficjalnych źródeł przeciek został ujawniony na forum XDA.

Build, który wyciekły na XDA (przez WPcentral) ma numer 7720. NachoNut z XDA forum informuje, że zainstalował build na swoim smartfonie, a platforma Zune poinformowała go o oficjalnej aktualizacji 7720 dla smartfonu HTC HD7. Można powiedzieć, że przeciek powstał w wyniku błędu dostawcy.

Chociaż wielu użytkowników donosi o sukcesie związanym z aktualizacją, niektórzy informują o kłopotach. Mimo zainstalowania buildu 4470, internauci nie zauważali żadnych nowych funkcji. Może się jednak okazać, że funkcje ukażą się dopiero po jakimś czasie od instalacji.

Instalacja aktualizacji pochodzącej z wycieku może się wiązać z pewnym ryzykiem. Jest to wersja bez oficjalnego wsparcia, dlatego jej instalacja może spowodować problemy, a nawet doprowadzić do trwałego uszkodzenia telefonu.

Źródło: Neowin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *