Corel WinDVD Pro 2010 dla Windows 7 gotowy

Firma Corel zaprezentowała najnowszą wersję odtwarzacza DVD i Blu-ray. Corel WinDVD Pro 2010 jest w pełni kompatybilny z Windows 7 i zapewnia wsparcie technologii Windows Touch. Oznacza to, że dysponując odpowiednim sprzętem możliwe jest sterowanie odtwarzaczem za pomocą dotyku. Oczywiście nie zabrakło obsługi innych dobrodziejstw najnowszego systemu z Redmond – mowa tu o Jumplists oraz integracji z paskiem zadań.

WinDVD Pro 2010 to jeden z najpopularniejszych odtwarzaczy Blu-ray i DVD na rynku. Program zapewnia doskonałą jakość obrazu i dźwięku z zachowaniem wsparcia dla najnowocześniejszych technologii. wersja 2010 oferuje wyższą wydajność oraz lepsze zarządzanie energią. Jednocześnie poprawiono odtwarzanie filmów DVD tak aby było ono szybsze i bardziej płynne. WinDVD Pro 2010 odtwarza wszystkie znane formaty Blu-ray Disc i AVCREC. Ponadto program potrafi odtwarzać materiały znajdujące się na zewnętrznych urządzeniach, np. kamerze cyfrowej. Wystarczy podłączyć sprzęt do komputera, a WinDVD automatycznie odtworzy zapisane materiały w wysokiej jakości. Program został zoptymalizowany pod kątem działania na notebookach. W momencie gdy komputer zasilany jest przez baterię aplikacja opracowuje specjalny plan zasilania który pozwoli zaoszczędzić energię.

Wśród wspieranych formatów znajdziemy: AVCHD, AVCREC, BD-R/BD-RE, BD-ROM, itd. 30-dniowa wersja testowa dostępna jest w polskiej wersji językowej i wymaga rejestracji u producenta podczas instalacji. Program pobrać można ze strony producenta.

Źródło: Corel Corporation

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *