Czy Microsoft wróci do sprzedaży smartfonów Lumia?

Microsoft Lumia

Microsoft postanowił wykonać w ostatnim czasie dziwny ruch, który może być jednocześnie sporym zaskoczeniem dla użytkowników. W Sklepie amerykańskiego producenta pojawiły się bowiem takie smartfony, jak Lumia 950 XL, Lumia 950, Lumia 650 oraz Lumia 550. Co planuje gigant z Redmond?

Na ostatnie pytanie postawione w akapicie powyżej tak naprawdę ciężko odpowiedzieć. W ubiegłym roku Microsoft oficjalnie uśmiercił wszystkie dystrybucje Windowsa, które przeznaczone były dla urządzeń mobilnych. Wygląda jednak na to, że firma najpewniej będzie chciała powrócić do prac nad Windows 10 Mobile – nie są to jednak do końca potwierdzone informacje.

Niestety wraz z wspomnianą sytuacją jest także zła wiadomość: bardzo możliwe, że Microsoft sprzedaje wybrane modele smartfonów Lumia, które zalegają w magazynach. Firma może chcieć pozbyć się wszystkich sztuk smartfonów, jakie istnieją, aby finalnie raz na zawsze zamknąć temat. To też jest możliwe.

Nie pozostaje nic innego, jak tylko obserwować całą sytuację oraz posunięcia Microsoftu w kontekście nowych smartfonów. Wszystkiego dowiemy się zapewne wraz z czasem.

Źródło: Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *