Aktualizacja Fall Creators Update zainstalowana przynajmniej na 5% komputerów…

fall creators update

Fall Creators Update, czyli najnowsza aktualizacja dla systemu Windows 10, jest obecnie zainstalowana na 5,3% wszystkich komputerów z Dziesiątką– wynika z danych udostępnionych przez AdDuplex.

Przypomnijmy, iż aktualizacja została udostępniona nieco ponad tydzień temu, a jej obecność jest ograniczana przez Microsoft, który chce mieć pewność, że nie wystąpią żadne problemy techniczne.

Mimo wszystko Fall Creators Update radzi sobie lepiej niż poprzednia aktualizacja (Creators Update) w analogicznym okresie od premiery.

Windows 10 statystyki
Popularność poszczególnych wersji Windows 10

Obecnie najpopularniejszą wersją Windows 10 jest Creators Update, która stanowi 74,6% całości. Zaraz za nią jest Rocznicowa Aktualizacja, czyli pierwsze duże uaktualnienie dla systemu, oznaczone numerem 1607. Jest ona zainstalowana na 17,3% komputerów.

Fall Creators Update w przeciągu następnych kilku miesięcy z pewnością przeskoczy Creators Update i stanie się najczęściej używaną wersją systemu Windows 10. Microsoft potrzebuje jednak nieco czasu na udostępnienie plików wszystkim zainteresowanym.

Źródło: Softpedia via Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *