Gigant z Redmond udostępnia bezpłatne licencje Microsoft Teams

Microsoft Teams

Według najnowszych zaleceń polskiego rządu pracodawcy powinni w miarę możliwości umożliwiać swoim pracownikom tak zwaną “pracę zdalną”, czyli wykonywaną na odległość. Jest to oczywiście jeden ze środków mających zapobiegać rozprzestrzenianiu się narastającej w naszym kraju epidemii koronawirusa. Już kilka dni temu Microsoft postanowił ułatwić stosowanie się do podobnych sugestii, udostępniając darmowe licencje na doskonały program Microsoft Teams.

Platforma Microsoft Teams to doskonała alternatywa dla popularnego Slacka. Jest ona nie tylko zaawansowanym komunikatorem internetowym do rozmów grupowych, ale też idealnym miejscem do udostępniania plików, współtworzenia treści, udostępniania ekranu, prowadzenia wideorozmów i wykonywania innych czynności stanowiących chleb powszechni dla osób pracujących zdalnie.

Półroczne licencje Microsoft Teams za darmo udostępniane będą każdemu rodzajowi użytkowników. Placówki edukacyjne mogą korzystać z darmowych licencji Office 365 A1, a większe firmy z licencji Office 356 E1. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby z promocji korzystali użytkownicy indywidualni w ramach pakietu Freemium. Do pełni szczęścia wystarczy program Microsoft Team, oraz adres e-mail.

Do Microsoft Teams można zarejestrować się pod tym adresem.

Promocja Microsoftu obowiązuje aż do stycznia 2021 roku.

Źródło: Microsoft, Instalki.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *