IE9 Beta – ponad 2 miliony pobrań

W zeszłym tygodniu firma Microsoft oddała w ręce użytkowników, wersję beta najnowszej odsłony przeglądarki internetowej – Internet Explorer 9. Krok ten okazał się wielkim sukcesem, gdyż po dwóch dniach od pojawienia się w sieci, aplikacja została pobrana przez ponad 2 miliony internautów.

Taka liczba, chętnych do przetestowania najnowszego produktu Microsoftu, daje twórcom możliwość zapoznania się z wieloma niezależnymi opiniami, na temat róznego typu błędów i usterek, które nie powinny znaleźć się w wersji ostatecznej. Internet Explorer 9 wspiera wiele współczesnych standardów takich jak HTML5, a minimalistyczny interfejs przeglądarki nawiązuje do innych nowoczesnych browserów. Szczegółowe informacje o nowościach i zmianach w IE9 znaleźć można tutaj: Internet Explorer 9 w wersji Beta dostępny.

Internet Explorer 9 Beta dostępny jest do pobrania z działu Przeglądarki WWW dla systemu Vista oraz Windows 7 (edycja 32-bitowa i 64-bitowa). Więcej informacji można znaleźć pod adresem www.BeautyoftheWeb.com.

Źródło: Microsoft

One thought on “IE9 Beta – ponad 2 miliony pobrań

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *