Internet Explorer 11 dla Windows 7 wydany

Microsoft w końcu oficjalnie wypuścił pełnoprawną wersję przeglądarki Internet Explorer 11 dla systemu Windows 7. Krok ten wydaje się zrozumiały, biorąc pod uwagę fakt, że to właśnie z Siódemki korzysta najwięcej osób na świecie. Czy najnowsza wersja zwiększy popularność marki IE wśród użytkowników?

Internet Explorer 11 dostępny jest w 95 językach (również w polskiej wersji językowej). Użytkownicy korzystający dotychczas z wersji Preview mogą już pobierać darmową aktualizację, która w zależności od miejsca zamieszkania dostępna jest od wczoraj. Czym wyróżnia się nowa wersja? Jak zapewnia Microsoft, jej główną cechą jest prędkość działania, w czym utwierdza przekonanie producenta, że mamy do czynienia z “najszybszą przeglądarką na świecie”. Warto samemu ocenić czy faktycznie konkurencja pozostaje w tyle, choć precyzując wypowiedź przedstawicieli Microsoftu, IE 11 ma być o 30% szybsza od konkurencji.

Dodatkowo każdy użytkownik może dokonać testu prędkości za pośrednictwem tej strony. Internet Explorer 11 dla Windows 7 można już pobrać za darmo z tej lokalizacji.

Źródło: Microsoft

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *