Internet Explorer 9 osiągnął status RTM

Jak podają rosyjskie źródła, Microsoft utworzył build RTM (Ready to Market) przeglądarki Internet Explorer 9, zaledwie kilka dni przed wydaniem jej ostatecznej wersji, która jest planowana na poniedziałek. Build RTM nazywa się 9.00.8112.16421.110308-0330 i został opracowany 8 marca.

W ciągu kończącego się już tygodnia, Microsoft oficjalnie potwierdził, że Internet Explorer 9 będzie wypuszczony 15 marca o godzinie 5 rano czasu środkowoeuropejskiego. Data wydania IE9 była znana już w lutym.

Premiera odbędzie się w ramach eventu “Beauty of the Web” – wydarzenia, które zespół Internet Explorer 9 poprowadzi w Austin. Impreza rozpocznie się o godzinie 21 czasu miejscowego, w poniedziałek, 14 marca 2011 r. Wydarzenie odbywa się jednocześnie w rocznicę wydania pierwszego Platform Preview przeglądarki Internet Explorer 9.

Microsoft potwierdził również, że użytkownicy będą mogli pobrać ostateczną wersję popularnej przeglądarki w porze rozpoczęcia imprezy. Osoby posiadające wersję Release Candidate przeglądarki otrzymają automatyczną aktualizację do ostatecznej wersji, najprawdopodobniej za pośrednictwem Windows Update.

Źródło: Neowin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.