Jakdojade dla Windows Phone

Wszyscy użytkownicy smartfonów działających pod kontrolą systemu Windows Phone mogą już korzystać z oficjalnej aplikacji serwisu Jakdojade.pl. Do tej pory z programu korzystać mogły wyłącznie osoby z telefonami z Androidem, iOS i Symbianem.

Aplikacja została zaprojektowana specjalnie z myślą o mobilnym systemie Microsoftu, zatem nie mamy tutaj do czynienia z bezmyślnym kopiowaniem interfejsu z Androida czy iOS. Wszystkie funkcje znane z innych platform zostały zaplanowane również w wersji dla Windows Phone. Dedykowaną funkcją programu jest natomiast możliwość przypięcia wybranej trasy na pulpicie telefonu. Warto wspomnieć, że w chwili obecnej aplikacja dostępna jest w wersji Beta, zatem mogą się w niej pojawić sporadyczne błędy i niedociągnięcia. W tym momencie część funkcjonalności (jak np. nawigacja) jest jeszcze niedostępna.

jakdojade

Aplikację można pobrać z poziomu telefonu z Windows Phone, ze sklepu Windows Phone Marketplace. Program jest bezpłatny. Użytkownicy innych platform mogą pobierać aplikację z Google Play i Apple App Store.

Źródło: city-nav

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *