Kaspersky Internet Security Technical Preview: Wersja beta dla Windows 8

W związku ze zbliżającą się premierą Windows 8, programiści zatrudniani w firmach softwareowych, opracowują w pocie czoła nowe wersje swoich sztandarowych produktów po to, by były one kompatybilne z najnowszym systemem Microsoftu. Takiego kroku podjęli się również inzynierowie z Kaspersky Lab, tworząc nową wersję aplikacji zwanej Kaspersky Internet Security. Kaspersky Internet Security Technical Preview, bo tak właśnie brzmi pełna nazwa omawianej tu aplikacji, osiągnęła właśnie etap beta-testów stając się dostępną dla wszystkich użytkowników testowej wersji Windows 8, na okres trzech miesięcy.

Kaspersky Internet Security to wykorzystujące przełomowe technologie rozwiązanie bezpieczeństwa do ochrony przed wirusami, trojanami, hakerami, spamem i innymi zagrożeniami. Dzięki nowemu podejściu hybrydowemu, zapewniającemu połączenie tradycyjnych metod ochrony z innowacyjnymi technologiami opartymi na chmurze, rozwiązanie firmy Kaspersky Lab stanowi obecnie jedno z najskuteczniejszych rozwiązań bezpieczeństwa oraz lidera w wielu niezależnych testach.

Kaspersky Internet Security Technical Preview w pełni obsługuje nowe technologie i usprawnienia wprowadzone w wersji beta systemu Windows 8, łącznie ze specjalną funkcją bezpieczeństwa służącą do ochrony aplikacji Metro Style. Kolejną istotną funkcją jest obsługa nowej technologii firmy Microsoft: Early Launch Anti-Malware (ELAM), która efektywnie chroni komputery PC użytkowników przed złożonym szkodliwym oprogramowaniem, takim jak rootkity i bootkity. Inne usprawnienia wprowadzone przez zespół z Kaspersky Lab sprawiają, że produkt jest w pełni kompatybilny z systemem Windows 8, a ponadto oferuje zwiększoną wydajność i nowy interfejs (nie został on jeszcze zastosowany w bieżącej wersji beta).

Wersja beta Kaspersky Internet Security Technical Preview jest dostępna już teraz. Można ją pobrać ze specjalnej strony producenta. Testerzy beta mogą także dzielić się swoimi spostrzeżeniami i opiniami na forum firmy Kaspersky Lab (sekcja „Beta” wymaga rejestracji). Mimo że wersja beta będzie dostępna bez konwencjonalnej pomocy technicznej, specjaliści z Kaspersky Lab ocenią wszystkie komentarze i sugestie przekazane na forum, aby móc zapewnić najlepszą ochronę wszystkim użytkownikom po opublikowaniu komercyjnej wersji systemu Windows 8.

Źródło: Kaspersky Lab

One thought on “Kaspersky Internet Security Technical Preview: Wersja beta dla Windows 8

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *