Nokia zaprasza na warsztaty Windows Phone

W odpowiedzi na duże zainteresowanie systemem Windows Phone Nokia rusza z serią otwartych szkoleń dla deweloperów chcących poznać środowisko programistyczne Windows Phone. Kolejne już spotkania warsztatowe z tworzenia aplikacji dla mobilnej platformy Microsoft odbędą się w kwietniu i w maju w największych miastach Polsce.

Pierwsze warsztaty Windows Phone odbyły się w styczniu w Warszawie. Dowiodły one, że zainteresowanie szkoleniami z tworzenia aplikacji na tę platformę jest duże. Podczas warsztatów omawiane są, między innymi, najważniejsze aspekty budowania aplikacji dla Windows Phone 7.5.

Developerzy dowiedzą się jak najlepiej zaprojektować interfejs użytkownika (UX), tak, aby ich aplikacja spotkała się z jak największym zainteresowaniem wśród użytkowników smartfonów. Co więcej podczas spotkania zostaną omówione sposoby monetyzacji i publikacji aplikacji w Windows Phone Marketplace. Warsztaty są bezpłatne i prowadzone w języku polskim.

Terminy i miejsca warsztatów:

16.04.2012, Kraków, Uniwersytet Jagieloński, Auditorium Maximum
23.04.2012, Wrocław, Politechnika Wrocławska, Sala Kongresowa
11.05.2012 Gdańsk, Polsko – Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych

Więcej informacji na temat projektu, formularz rejestracyjny oraz agendę można znaleźć pod adresem: Lumia.pl/developers.

Źródło: Nokia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *