Listopadowa aktualizacja dla Xbox One już dostępna

W ubiegłym miesiącu Sony wprowadziło sporą aktualizację dla konsoli PlayStation 4. Microsoft również nie zwalnia tempa w temacie, w wyniku czego można już pobrać najnowszy soft dla Xbox One. Co nowego otrzymali gracze w tym miesiącu?

Firma z Redmond postanowiła nie popełniać błędów Sony i przed wydaniem finalnej wersji listopadowej aktualizacji, poświęcono kilkanaście dni na solidne testy. Wraz z nową łatką gracze mogą w końcu zmieniać tło w menu systemowym, a także dzielić się swoimi nagraniami wideo z innymi za pośrednictwem Twittera. Zmianie uległa również nawigacja po sklepie Xbox oraz lista wyświetlania najpopularniejszych seriali – rozbudowana teraz o system rankingowy (najpopularniejsze, ostatnio oglądane itp.). Ponadto dodano funkcję szybkiego przechodzenia do trybu Snap z poziomu przeglądarki Internet Explorer.

Firma z Redmond poinformowała przy okazji, że jest to ostatnia aktualizacja dla konsoli Xbox One wydana w tym roku. W przyszłym miesiącu rozpoczną się prace nad optymalizacją usług sieciowych Xbox Live. Kolejne nowości będą wprowadzane od przyszłego roku.

Źródło: Eurogamer

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *