Microsoft Edge na Androida z funkcją tłumaczenia stron internetowych

Microsoft Edge

Konkurowanie z Chrome na Androidzie to niezwykle trudne zadanie jednak Microsoft nie zamierza łatwo się poddać. W sklepie Play pojawiała się kolejna aktualizacja wersji Beta zawierająca istotne nowości.

Najciekawszą nowością jest wsparcie dla tłumaczeń stron internetowych. Rozwiązanie działa podobnie do tego jakie znamy z Chrome – podczas przeglądania strony w języku obcym na dole okna przeglądarki pojawia się pasek z propozycją tłumaczenia. Całość działa naprawdę sprawnie i szybko warto jednak zweryfikować czy tłumacz Bing radzi sobie równie dobrze jak Google Translate.

Osoby korzystające z przeglądarki Edge dla Windows 10 będą mogły teraz przeglądać aktywność przeglądarki mobilnej na osi czasu. Ta nowość pojawiła się w kwietniowej aktualizacji Windows 10 więc warto zwrócić uwagę czy funkcja dostępna jest już na waszych komputerach.

Poczynania Microsoftu pokazują, że gigant ma pomysł na zagnieżdżenie swoich rozwiązań na Androidzie. Microsoft Edge na Androida w wersji Beta znajdziecie w sklepie Play.

Źródło: Instalki

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *